Geuk Taldea (es)

 Asociaciones y entidades que impulsan GEUK

  • ADDE(Euskal Herriko Profesionalen Dantza Elkartea)
  • AHOTSENEA
  • EAB (Euskal Aktoreen Batasuna)
  • KARRASKAN
  • KULTURA ABIERTA
  • KULTURA LIVE
  • MIE (Musika Industrien Elkartea)
  • SOINUEDER

 

Grupo promotor

  • Olatz ALLIKA (MIE)
  • Kristian AMORENA (DAMBA KAMELUAK / MIE)
  • Ricardo ANTON (KARRASKAN)
  • Iker ARRONIZ (JIMMY JAZZ / KULTURA LIVE)
  • Eleder AURTENETXE
  • Saioa BACIGALUPE
  • Gotzon BARANDIARAN (AHOTSENEA)
  • Alberto BOCOS (KULTURA LIVE)
  • Santiago BURUTXAGA (KULTURA ABIERTA)
  • Matxalen DE PEDRO (MUELLE 3 / ADDE)
  • Igor ELORDUY (LUMAMIA)
  • Juanjo ETXANIZ (SOINUEDER / MIE)
  • Ixiar GARCIA (KARRASKAN)
  • Aitor NARBAIZA (KAP PRODUKZIOAK / MIE)
  • Gabriel OCINA (EAB / ADDE)
  • Rosa PARMA
  • Iñigo RETOLAZA
  • Mikel TORAL (KULTURA ABIERTA)

Adhesiones

Recibidas hasta el 25 de mayo. Puedes adherirte a la convocatoria en el email geukguneirekia@gmail.com

  • Asier AIZPURUA (LE BUKOWSKI  / KULTURA LIVE)
  • Uxue ALBERDI (Bertsolari eta idazlea)
  • Ugaitz ALEGRIA (Aktorea, EABko bazkidea)
  • Aitor ALZIBAR (BALEA MUSIKA IDEIAK / MIE)
  • Marina APARIZIO (Aktorea, EABko bazkidea)
  • Galder ARILLAGA (Musikaria – SU TA GAR)
  • Angel ASENSIO (Gestor cultural)
  • ATAE(Asociación de Técnicos de Artes Escénicas)
  • Patxi AZPILLAGA (EHUko irakaslea)
  • Arantza BALENTZIAGA (ERTZA eta DANTZAGUNEAn kultur kudeatzailea)
  • Ylenia BAGLIETTO (Aktorea)
  • Ricardo BAMACA (Director escénico)
  • Txetxu BARANDIARAN (Consultor del sector del libro)
  • Patxi BARCO (Actor y director)
  • Ramón BAREA (Actor y director)
  • Izaskun BARROSO (Actriz, afiliada a EAB)
  • Xabi BASTIDA (Musikaria, SU TA GAR)
  • Josu BERGARA ARETXABALETA (Musikaria)
  • BIRIBIL ZIRKO KULTUR ELKARTEA
  • Thierry BISCARY (KALAKAN taldeko kidea)
  • Mikel CAMINO (SYNTORAMA)
  • Raúl CANCELO (HORTZMUGA TEATROA)
  • Belen CRUZ (Aktorea, EABko bazkidea)
  • DANTZAGUNEA
  • Olatz DE ANDRES (Dantzaria eta MUELLE 3ko kudeatzailea)
  • Igor DE QUADRA (Eszenako sortzailea eta MUELLE 3ko kudeatzailea)
  • Igor  DIEZ (Musikaria, SU TA GAR)
  • Anje DUHALDE (Musikaria)
  • Lutxo EGIA (Idazlea)
  • EHAZE (Euskal Herriko Antzerkizaleen Elkartea)
  • Igor ELORTZA (Bertsolaria)
  • Patxi ERAUZKIN ZABALONDO (BERMEOKO KAFE ANTZOKIA / KULTURA LIVE)
  • Iosu ESNAL (TXALUPA CONCERTS / MIE)
  • Jose Mari ESPARZA (Editorea, Txalaparta)
  • Aitziber ESTANGA (Abeslaria, trikitilaria)
  • Mikel ETXABURU (Idazlea)
  • Aitor FERNANDINO (Aktorea)
  • Jule GARCIA (Actriz)
  • Beñat GAZTELU-URRUTIA (PLATERUENA KAFE ANTZOKIA)
  • Arantza GOIKOETXEA (HORTZMUGA TEATROA)
  • José Luis GONZALEZ Blanco (Gestor cultural)
  • Aitor GOROSABEL (Musikaria, SU TA GAR)
  • Zigor GOROSTIOLA (Iluminador)
  • Sara GONZALEZ MARIN (Actriz, afiliada a EAB)
  • Cruz GOROSTEGI (SYNTORAMA)
  • Teresa GUTIERREZ (HORTZMUGA TEATROA)
  • Matthieu HARAMBOURE (Musikaria)
  • Vene HERRERO (Actriz)
  • José IBARROLA (Artista plástico y escenográfo)
  • Amaia IBAÑEZ (Kultur kudeatzailea)
  • Agurtzane INTXAURRAGA (Directora de HIKA TEATROA)
  • Mari Cruz IRAZABAL (Directora de escena)
  • Edorta JIMENEZ (Idazlea)                      
  • Jon JIMENEZ (Editorea, Txalaparta)
  • KOBLAKARI BIZKAIKO MALABARISTEN ELKARTEA
  • LA FUNDICION
  • Marisa LAFUENTE (Creadora teatral)
  • Xabi LARREA (Artista de Circo, socio de KOBLAKARI)
  • Jama LARREBURU (SARL ZUBIKOA MANAGEMENT)
  • Fco. Javier LARREINA (Escenógrafo)
  • LAS TORPEDO LEVEL-IREKI TEATRO
  • Ander LIPUS (Aktorea)
  • Iraitz LIZARRAGA (Aktorea)
  • Jexuxmai LOPETEGI (Musikaria)
  • Pilar LÓPEZ (TEATRO PARAÍSO)
  • Jon MAIA (KUKAI DANTZA KONPAINIA)
  • Bixente MARTINEZ (Musikaria)
  • MAUMA ANTZERKI TALDEA
  • Xabier MENDIGUREN ELIZEGI (Idazlea eta editorea)
  • Manex MEYZENC (AGORILA Disketxea)
  • Laura MINTEGI (Idazlea)                       
  • Roberto MOSO (Kazetaria eta musikaria)
  • Jabier MUGURUZA (Musikaria)
  • NONTZEBERRI.COM
  • Pedro ORMAZABAL (Kudeatzaile kulturala)
  • Lander OTAOLA (Actor)
  • Carmen PARDO (Actriz)
  • Yoseba PEÑA (Idazlea)
  • Galder PEREZ (Antzerkilaria)
  • Estitxu PINATXO (Abeslaria)
  • PIRRITX, PORROTX ETA MARIMOTOTS (KATXIPORRETA KOOP)
  • Sergio REGUEIRO (ABAR PRODUKZIOAK)
  • Paddy REKALDE (Idazlea)
  • Ana REMIRO(Profesora de Danza, socia de ADDE y de APDG)
  • Ixiar ROZAS (Idazlea, AZALA espazioko lantaldea)
  • Rafa RUEDA (Musikaria)
  • Xabi SAN SEBASTIAN (Musikaria)
  • Beñat SARASOLA (Idazlea)
  • Álvaro SANZ (ABS Iluminación/ MIE)
  • José Ángel SERRANO (PRODUCCIONES ARTÍSTICAS SERRANO / MIE)           
  • Eneko SIERRA (DOKA Kafe Antzokiko Kudeatzailea / KULTURA LIVE)
  • Izpiñe SOTO (HORTZMUGA TEATROA)
  • Mikel SOTO (Editorea, Txalaparta)
  • TEATRO EN VIAS DE DESARROLLO
  • Jokin TELLERIA (XPRESSIONK KULTUR ELKARTEA)
  • Andoni TOLOSA MORAU (Musikaria)
  • Saioa TORRE (Kultur kudeatzailea)
  • Garbiñe UBEDA GOIKOETXEA (Idazlea eta kazetaria)
  • Josu URBIETA (LE BUKOWSKI / KULTURA LIVE)
  • Mikel URDANGARIN (Kantaria)
  • Kirmen URIBE (Idazlea)
  • Jon URRAZA (Aktorea)
  • Jon Koldo VAZQUEZ (Aktorea)
  • Eneko YABEN (DOKA Kafe Antzokiko Kudeatzailea / KULTURA LIVE)
  • Juan Luis ZABALA (Idazlea eta kazetaria)
  • Maitane ZALDUEGI (Dantzaria eta koreografoa)
  • Markos ZAPIAIN (Filosofia irakaslea eta idazlea)
  • Eguzki ZUBIA (LA DINAMIKA ARTES ESCENICAS)
  • Juan ZUBILLAGA (KULTURA ABIERTA)

Utzi erantzun bat

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Aldatu )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Aldatu )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Aldatu )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Aldatu )

Connecting to %s